प्रदेश १मुख्य समाचारसमाज

संखुवासभाको मादीमा बस दुर्घटनामा परी मृत्यृ हुने १५ जनाकै परिचय खुल्यो,,घाइते ४ जनाको धरानमा उपचार चल्दै 

फागुन २६, सङ्खुवासभा – सङ्खुवासभाको मादी नगरपालिका ६ सात घुम्तीमा भएको बस दुर्घटनामा ज्यान गुमाएका १५ जनाको नै परिचय खुलेको छ । ज्यान गुमाउनेमा मादी नगरपालिकाका मात्र १२ जना रहेका छन ।

दुर्घटनामा मादी नगरपालिका ६ की सीता विक, अञ्जना कटवाल र पाँच वर्षीया दीक्षा कटवालको ज्यान गएको छ । यस्तै मादी ५ का भवानीप्रसाद दाहाल, श्याम शेर्पा, दीपक दाहाल, उमेश भट्टराई र युका पोख्रेलको ज्यान गएको छ । यस्तै मादी ४ का बलबहादुर कार्की, सविता कार्की, आइतबहादुर तामाङ र वडा नम्बर २ का इन्द्र अधिकारीको पनि ज्यान गएको छ ।

दुर्घटनामा ताप्लेजुङ घर भएकी ३१ वर्षीया समीक्षा योन्जन र उहाँका आठ वर्षीय छोरा सुदीप घिसिङ तथा तेह्रथुमको फाक्चामारा घर भएका विपीन निरौलाको पनि ज्यान गएको प्रहरीले जनाएको छ । विपीन बसका चालक र उमेश सहचाक हुनुहुन्थ्यो ।

यसैबीच दुर्घटनामा घाइते भएका चार जनाको उपचारको धरानमा उपचार भइरहेको छ ।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button